Kontakt

ZAVIČAJNI MUZEJ NAŠICE

Trg dr. Franje Tuđmana 5
p.p. 56
31500 Našice

 

Vaše ime (obavezno)

Vaša e-pošta (obavezno)

Predmet

Vaša poruka

 
 
Silvija Lučevnjak, prof. komparativne književnosti i povijesti umjetnosti, dipl. knjižničarka
Ravnateljica, kustos-voditelj Kulturno-povijesnog odjela, kustos-voditelj Kulturno-umjetničkog odjela
E-mail: silvija@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 542 9037
 
Jasna Jurković, dipl. etnologinja i arheologinja
Kustos-voditelj Etnološkog odjela i kustos-voditelj Arheološkog odjela
E-mail: jasna@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 361 3414
 
Renata Bošnjaković, dipl. povjesničarka, dipl. knjižničarka
Knjižničarska savjetnica, knjižničar-voditelj Odjela muzejske knjižnice
E-mail: renata@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 613 4142

 

Magdalena Kunac Svoren, mag. kulturne baštine i turizma
Kustos-muzejski pedagog, kustos-voditelj Prirodoslovnog odjela
E-mail: magdalena@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 474 1040

 

Melita Husnjak, mag. kulturologije i kulturalnog menadžmenta
Kustos-muzejski pedagog, kustos-voditelj Prirodoslovnog odjela (zamjena)
E-mail: melita@zmn.hr
 
Lucija Lučić, mag. kulturologije i medijske kulture
Kustos-dokumentarist, voditelj marketinga i odnosa s javnošću
E-mail: lucija@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 2613 414

 

Miroslav Šarić
Muzejski tehničar-pripravnik
E-mail: miroslav@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 474 1041
 
Melita Mihaljević
Čistač/dostavljač
Mob: +385 (0)91 161 3414