Djelatnici

Silvija Lučevnjak, prof. komparativne književnosti i povijesti umjetnosti, dipl. knjižničarka
Ravnateljica, kustos-voditelj Povijesnog odjela, kustos-voditelj Umjetničkog odjela
E-mail: silvija@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 542 9037
 
Jasna Jurković, dipl. etnologinja, dipl. arheologinja
Kustos-voditelj Etnološkog odjela i kustos-voditelj Arheološkog odjela
E-mail: jasna@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 361 3414
 
Renata Bošnjaković, dipl. povjesničarka, dipl. knjižničarka
Knjižničarska savjetnica, knjižničar-voditelj Odjela muzejske knjižnice
E-mail: renata@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 613 4142

 

Magdalena Kunac Svoren, mag. kulturne baštine i turizma
Kustos-muzejski pedagog, kustos-voditelj Prirodoslovnog odjela
E-mail: magdalena@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 474 1040

 

Melita Husnjak, mag. kulturologije i kulturalnog menadžmenta
Voditeljica marketinga i odnosa s javnošću, kustosica
E-mail: melita@zmn.hr
Mob: +385 (0)95 507 0152

 

Lucija Lučić, mag. kulturologije i medijske kulture
Kustos-dokumentarist
E-mail: lucija@zmn.hr
Mob:

 

Miroslav Šarić
Muzejski tehničar
E-mail: miroslav@zmn.hr
Mob: +385 (0)91 474 1041

 

Melita Mihaljević
Čistač/dostavljač
Mob: +385 (0)91 161 3414